Teqball - turnaj Prešov


    • V polovině listopadu se v Prešově konal challanger jednotlivců, dvojic a mixu. Hráč TJ Spartak Velká Bíteš Petr Bubniak st. náš klub tentokrát reprezentoval v kategorii jednotlivců a dvojic. 


V jednotlivcích se v KO 16 utkal s hráčem Maďarska a i přes vedení 9:7 ve třetím setu se mu nepodarilo zvítězit a obsadil tak 9.-16. místo. 

Ve dvojicích s Lukášem Flaksem ( TJ Družba Suchdol z.s.) zvítězili ve sk. s týmy Slovenska a Maďarska a z prvního místa postoupili mezi nejlepších 8 týmů. V KO. jim los přisoudil lehčího soupeře z Maďarska a i když po mnoha chybách první set prohráli, v dalších již nepřipustili větší komplikace a postoupili mezi nejlepší 4 týmy.. 

V semifinále se utkali proti nasazenému páru č. 1 z Maďarska, kde předvedli neskutečný začátek a zvítězili v prvním setu 12:8. Ve druhém setu už ale soupeř hru zpřesnil, zvítězil a ve třetím setu už naši hráči nedokázali najít zbraň na maďarskou strojovou hru a podlehli 7:12.

V zápase o 3. místo hráči ČR podlehli páru č. 2 z Maďarska 0:2 na sety a obsadili tak velice hezké 4. místo. 

Foto zde