Pronájem haly

Prostorná sportovní hala se sociálním zařízením byla uvedena do provozu v roce 1971 a je majetkem TJ Spartak Velká Bíteš. Je vybavena klasickým sportovním nářadím a umožňuje využití pro běžné halové sportovní hry. V povědomí veřejnosti je však zapsána nejenom jako místo pro pravidelné cvičení a tréninky, ale i jako proslulé sportoviště, kde v letech 1971 až 1992 proběhlo celkem 22 ročníků Turnaje mistrů světa v kolové.

Pamětníci si jistě vzpomenou na dobu největší slávy bratrů Jana a Jindřicha Pospíšilových a na jejich excelentní herní výkony. Po sedmi letech se do Velké Bíteše kolová vrátila: v roce 1999 bylo uspořádáno Finále Evropského poháru v kolové za účasti nejlepších hráčů Evropy.

Tyto akce byly pořádány ve spolupráci s TJ Favorit Brno stejně jako každoroční mezinárodní cyklistický závod Brno - Velká Bíteš - Brno.


Pronájem haly

Sportovní hala 30 x 18 m (pružná palubovka), slouží v dopoledních hodinám školám, odpoledne jednotlivým oddílům. (viz rozvrh cvičení) 

Volné hodiny - zvláště o víkendech - nabízíme zájemcům k PRONÁJMU na sálovou kopanou, florbal, softtenis, volejbal, basketbal, stolní tenis apod. 

NÁJEMNÉ: 550 Kč/hod.