Teqball - 4. kvalifikační turnaj na EH Pogorica

Teqball tour Podgorica.. 

Další úspěšná mise je za námi.. A jedeme dál...

Singl 17. místo - Petr Bubniak (TJ Spartak Velká Bíteš z.s.) Po dvou vítězstvích čekalo hráče ČR poslední utkání ve sk. o první a jediné postupové místo proti hráči ze Španělska. Po vítězství ve sk. na sebe v prvním KO narazili 2 hráči ČR a rozhodla úspěšnost smečovaného podání, které je dnes klíčovou herní činností a Matěj Kubový ( Teqbulls Choceň) ji zvládl na výbornou a zaslouženě postoupil do TOP 16.

Dvojice 9. místo - ( Lukáš Flaks - TJ Sokol Družba Suchdol z.s, Petr Bubniak - TJ Spartak Velká Bíteš z.s.).

Po dvou vítězstvích ve sk. jsme postoupili do vyřazovacích bojů, kde nás čekal tým momentálně ze všech na světě nejtěžší.. Pozdější vítězové turnaje.. A rozhodně jsme nedali kůži zadarmo a sehráli jsme rovnocenou partii, což nás obrovsky nakoplo do budoucna.. Poprvé jsme zde aplikovali novodobý trend a už i naprostou nutnost proti TOP soupeřům smečovat všechna podání i s rizikem možné dvojchyby.. Naše bilance.. 1 set: 4 esa a 3 dvojchyby..2 set: 3 esa a pouze 1 dvojchyba, což je při takovém riziku vynikající bilance a v utkání se to projevilo.  

Poprvé s námi byl i velice zkušený a stále aktivně hrající za týden již 76 letý !!! COACH

Celkově v pořadí národů pro ČR postupové 5. místo - paráda Na EH do Krakowa postoupilo 15 evropských zemí. Uznání a díky všem hráčům a hráčkám, kteří se na tak velikém úspěchu podíleli.

Na základě výsledků ze čtyřech nominačních turnajů jsme čekali na zveřejnění čtyřech jmen hráčů( 2 ženy a 2 muži ), kteří nás budou reprezentovat na největší akci jejich dosavadní kariéry - Evropské hry v Polsku - Český Olympijský Výbor a cca 200 nejlepších sportovců ve svých sportech..

Fotogalerie zde