Rozvrh

DOPOLEDNÍ ROZVRH

Platnost: 1. 9. 2022 - 30. 6. 2023


7:00 - 8:00
8:00 - 9:00
9:00 - 10:00
10:00 - 11:00
11:00 - 12:00
12:00 - 13:00
13:00 - 14:00
Pondělí




























Úterý






8:30 - 10:00
liché týdny
Základní škola Lípa



10:45 - 14:00
Střední odborná škola liché týdny
10:45 - 12:25
Střední odborná škola sudé týdny
Středa











9:45 - 11:30
Základní a Praktická škola Velká Bíteš











Čtvrtek














10:45 - 14:00
liché i sudé týdny
Střední odborná škola

Pátek



7:50 - 9:30
Základní a Praktická škola Velká Bíteš
















Rozvrh ke stažení: Dopolední rozvrh


ODPOLEDNÍ ROZVRH

Platnost: 1. 9. 2022 - 30. 6. 2023


14 - 15
15 - 16
16 - 17
17 - 18
18 - 19
19 - 20
20 - 21
21 - 22
Pondělí


15:00 - 16:30
Sportovní gymnastika


17:00 - 19:00
Volejbal
přípravka (Žáková) 

19:00 - 20:00
Zdravotní tělocvik

20:00 - 21:00
Florbal

(Liška, Mitáš)


Úterý

14:30 - 15:30
Sálová kopaná Muži (Halák)
SUDÉ TÝDNY
15:30 - 16:30
Rodiče a děti 
(Holíková, Pavlíčková)
16:30 - 17:30
Florbal Přípravka 
(Vrábel M.)
17:30 - 18:30
Florbal
Žáci (Vrábel M.) 

19:00 - 20:00
TeqBall

(Bubniak)
20:00 - 21:30
Sálová kopaná Muži

(Hudec)

Středa



15:30 - 17:00
Stolní tenis přípravka

17:00 - 19:00
Volejbal žákyně

(Světlík)
19:00 - 21:00
Volejbal zájmový

(Světlík)


Čtvrtek
14:00  - 15:30
Stolní tenis

15:30 - 16:30
Teqball

(Bubniak)

 
18:00 - 19:00
Florbal Muži

(Kincl)
19:00 - 20:00
Zdravotní tělocvik

(Svobodová)
20:00 - 21:00
Florbal Muži

(Vrábel J.)


Pátek

15:30 - 17:00
TeqBall

(Bubniak)
17:00 - 18:30
Volejbal žákyně

(Světlík)
18:30 - 20:00
Stolní tenis

20:00 - 21:30
Sálová kopaná Muži

(Hudec)


VÍKENDOVÝ ROZVRH

Platnost: 1. 9. 2022 - 30. 6. 2023


8 - 10
10 - 12
12 - 14
14 - 16
16 - 18
18 - 20
20 - 22
21 - 22
Sobota




15:00 - 18:00
** Mistrovská utkání
Stolní tenis

18:00 - 19:30
Florbal

(Štefek)

20:00 - 21:30


Neděle

9:00 - 12:00
** Mistrovská utkání
Stolní tenis

12:00 - 14:00
Sálová kopaná

(Hedbávný)


18:00 - 19:30
Florbal

(Vrábel J.)
19:30 - 21:00
Florbal

(Koubek A.)

** DLE ROZPISU ODDÍLU STOLNÍHO TENISU MISTROVSKÁ UTKÁNÍ V SOBOTNÍCH ODPOLEDNÍCH A NEDĚLNÍCH DOPOLEDNÍCH HODINÁCH

Rozvrh ke stažení: Odpolední rozvrh


Rozvrh tréninků JUDO

Do-Jo u ZŠ Sadová


15 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 21
Pondělí
15:30 - 16:30
Přípravka
16:30 - 17:30
Mláďata + Začátečníci
17:30 - 19:00
Mladší žáči
19:00 - 20:30
Starší žáci + Dorost

Úterý
Úpolové hry/ kondice - kruhový trénink

Středa





Čtvrtek
15:30 - 16:30
Přípravka
16:30 - 17:30
Mláďata + Začátečníci
16:30 - 17:30
Mláďata + Začátečníci
19:00 - 20:30
Starší žáci + Dorost

Pátek

17:00 - 19:00
Randori